Rozhovory
0

Ondřej Srubek bude bojovat o titul mezinárodního šampiona Slovenska

Ondřej Srubek z KBC Přerov se bude snažit získat titul mezinárodního šampiona Slovenska na galavečeru Simply the Best 6. Jeho soupeřem bude domácí Adrián Valentín.   Na Simply the Best 4 v Praze se ti před turnajem změnil soupeř a nakonec jsi se střetl s Correntinem Jallonem. Stihl jsi v přípravě udělat změnu a zaměřit se […]

Ondřej Srubek z KBC Přerov se bude snažit získat titul mezinárodního šampiona Slovenska na galavečeru Simply the Best 6. Jeho soupeřem bude domácí Adrián Valentín.

srub5

 

Na Simply the Best 4 v Praze se ti před turnajem změnil soupeř a nakonec jsi se střetl s Correntinem Jallonem. Stihl jsi v přípravě udělat změnu a zaměřit se na tohoto soupeře?

Soupeř se mi změnil jak říkáš, ale přípravu jsem neměnil, popravdě jsem se o něj ani nijak nezajímal. jen Migos (trenér Tomiga) mi tak cca tři týdny před zápasem říkal, že je to celkem střelec 🙂

 

Ve výborně rozjetém zápase ti bohužel po dvou kolech došla síla. Myslíš, že fyzická připravenost rozhodla o výsledku v tomto duelu?

Zápas byl ve velkém tempu hned od začátku, začala přestřelka hned po gongu. Během druhého kola mi hodně začal pracovat na přední noze a to hodně ovlivnilo můj pohyb a co si budeme nalhávat, 3. kolo odešla někam i fyzička, asi už to zabalila a šla směr Přerov 🙂

srub2

 

Na dalším turnaji ze série Simply the Best tě v Popradě čeká slovenský talent Adrián Valentín. Jak probíhá příprava na tento fight?

Asi tě zklamu odpovědí, ale příprava je stejná, jako jindy, prostě makám a uvidíme..

 

Půjde o titul mezinárodního slovenského šampiona WKN-tedy bonus navíc. Máš na tento fight připravenou taktiku?

Taktiku zatím žádnou nemáme, uvidíme, jak bude zápas probíhat.

 

 srub

Tvůj soupeř je známý tím, že si v ringu neodpustí všelijaké tanečky a legrácky. Dokáže tě takovéto provokování rozhodit?

Když jsi o tom začala..  🙂 shodou okolností jsem viděl zápas s Kušmírkem (s tím jsem měl boxovat nejprve, pak mi to změnili na Valentína) a tam ho pořád zesměšňoval. Tohle chování nemám rád, měla by se udržovat nějaká úcta k soupeři. Valentina neznám, ale tímto směrem mám na něj svůj názor. A k otázce jestli mě to dokáže rozhodit, nemyslím si. Jallon se na mě taky usmíval, i když lehce hulil 🙂 Takže asi tak.

 

V jaké hmotnostní kategorii se tento fight uskuteční a budeš muset hodně upravovat svou váhu?

Váha by měla být do 86 kg, váhu upravuju pozvolna, ale o nějaký razantní hubnutí nejde, asi 3 kg, už se snažím nebýt takovým puclíkem, kdy jsem měl problém se dostat vůbec na -91.. 🙂

http://www.simplythebestsk.eu/new/?portfolio=valentin-vs-srubek-2

12001099_753697724739724_3627198060029453605_o

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *