Rozhovory
0

Daniel Táborský zaboxuje pro Zuzanku

Honza Saglena, zakladatel Manažerské extraligy boxu (MEB) se rozhodl, že bude nejen “navlékat” manažery do rukavic, ale zároveň i pomáhat těm, kteří to potřebují nejvíce a to handicapovaným dětem. Když za ním Dan Táborský přišel, že by se mohl uspořádat charitativní trénink na elektrický vozík pro malou Zuzanku, neváhal ani chvilku.   V říjnu uspořádáte […]

Honza Saglena, zakladatel Manažerské extraligy boxu (MEB) se rozhodl, že bude nejen “navlékat” manažery do rukavic, ale zároveň i pomáhat těm, kteří to potřebují nejvíce a to handicapovaným dětem. Když za ním Dan Táborský přišel, že by se mohl uspořádat charitativní trénink na elektrický vozík pro malou Zuzanku, neváhal ani chvilku.

 

11994367_10206911974455944_335751229_n

V říjnu uspořádáte pod hlavičkou MEB charitativní trénink, jehož výtěžek půjde na pomoc nemocné Zuzance. Kdo přišel s tímto nápadem?
S tímto nápadem přišel náš nový ředitel Daniel Táborský. Nám se nápad líbil, je to možnost udělat dobrou věc a zejména zviditelnit naši akci, jak pomoci Zuzance. Taktéž naše galavečery Manažerské Extraligy boxu.Trénink proběhne 7.10.2015, v 18:30 v SK BOXING PRAHA v Mařákově ulici poblíž metra Hradčanská. 

Kdo bude trénink vést a pro koho bude určen?
Trénink bude vést právě Daniel. Je to zkušený boxer, český reprezentant, pěti násobný mistr ČR a trénování veřejnosti se věnuje už od 18ti let. Nyní také vede boxerský oddíl boxu REAL FIGHT CLUB v Praze. Tréninku se může zúčastnit každý, kdo by chtěl jen malinko pomoci Zuzance a její rodině z Šumavy. Je možné se přijít jen podívat. Na tento trénink bude vstup dobrovolný a výtěžek půjde na vozík Zuzce. Zuzanka se na trénink přijede podívat, aby jste se s ní mohli pozdravit a podívala se, že můžeme zabouchat za správnou věc.
Zuzanka_06

Je to první takový projekt, které MEB pořádá?
Charitativní trénink děláme poprvé, ale pomoc dětem běží už od počátku působení MEB. První sbírka proběhla v roce 2009, kdy jsme vybrali úctyhodných 150 000 Kč pro děti z dětských domovů. Pravidelně se mmj. na galavečerech draží obrázky, které malují handicapované děti a děti z dětských domovů, a na kterých jsou právě boxeři.

Budete v nich i dále pokračovat?
Určitě v nich chceme i nadále pokračovat.

Prozraď nám, co vlastně Zuzance je a na co půjdou vybrané peníze?
Zuzanka je od narození těžce pohybově postižená a je odkázaná na invalidní vozík a pomoc ostatních. Jelikož rodina bydlí na Šumavě, což je kopcovitá oblast, není to vůbec jednoduché. Vybrané peníze půjdou na elektrický vozík, který jí velice usnadní život.

Ne každý bude moci přijít, ale rád by pomohl, půjde pomoci i jinou formou?
Každý může pomoci, viz. adresa http://www.forinel.eu/elektricky-vozik-pro-zuzanku-jeji-rodinu/
Jsou zde uvedené veškeré potřebné informace, včetně čísla účtu, jehož prostřednictvím může každý přispět jakoukoliv částkou.
11997263_10206911974575947_705599476_n
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *