Rozhovory
0

Vlado Idrányi:Štýl môjho súpera mne vyhovuje

Vladimír Idrányi se na galavečeru Simply the Best 6 utká v mezinárodním souboji s maďarským Barnabasem Szucsem. I když tento souboj nepatří k titulovým, rozhodně to bude jeden z velkých taháků tohto večera. Letos v dubnu jsi v zápase podle pravidel K1 porazil nebezpečného  Bělorusa Pavla Turuka na body a prakticky jsi ho k ničemu nepustil. Vyšla přesně taktika, s kterou jsi šel do […]

Vladimír Idrányi se na galavečeru Simply the Best 6 utká v mezinárodním souboji s maďarským Barnabasem Szucsem. I když tento souboj nepatří k titulovým, rozhodně to bude jeden z velkých taháků tohto večera.

idran1

Letos v dubnu jsi v zápase podle pravidel K1 porazil nebezpečného  Bělorusa Pavla Turuka na body a prakticky jsi ho k ničemu nepustil. Vyšla přesně taktika, s kterou jsi šel do ringu?  

Nebola to taktika s ktorou som išiel do ringu, ale nakoľko Turukov spôsob boja bol veľmi priehľadný, tak som uznal, že je zbytočné sa s ním púšťať do nebezpečných dlhých výmen. Zvolil som profesorskú taktiku a trestal som ho za jeho chyby a priehľadnosť.

idran2

Nyní tě čeká na Simply the Best další fight. Stihl jsi v tomto meziobdobí nějaký další zápas? 

V tomto medzi období som v štýle K1 nemal ďaľší zápas.

V Popradě bude tvým soupeřem Barnabas Szucs. Znáš svého soupeře a jaké jsou jeho silné stránky?

Štýl môjho súper sledujem počas celej mojej prípravy a on bojuje štýlom, ktorý mne jako bojovníkovi vyhovuje.

idran4

Jak zvládáš vlastní přípravu, když máš ještě na starosti přípravu svých svěřenců a chod gymu?

Je to otázka, s ktorou by sme sa mohli zamestnávať  viac jako len na jednu A4 🙂  Je to ťažké, ale stále platí pravidlo, že nič nie je nemožné.

idran5

Navštívil jsi během své přípravy i nějaké jiné gymy?

Na začiatku prípravy som bol na týždeň v Bielorusku a počas celej prípravy sa potulujem po Slovenských Gymoch na sparingy.

idran6

Máš domluvený pro tento rok ještě nějaký další zápas? 

Áno je tam viac ponúk.

idran7

Nejen slovenští fanoušci bojových sportů by chtěli vidět souboj Idrányi vs Moravčík. Myslíš, že k němu někdy dojde a bude shoda i na pravidlech?

Moravčík mal jedinečnú možnosť boxovať so mnou podľa pravidel,  ktoré boli jeho štýlu bižšie, ako tomu môjmu , ale s Vladových zdravotných dôvodov sa  tento zápas neuskutočnil. Na ďaľšiu ponuku boxovať s Vladom Moravčíkom, už budem trvať na pravidlách K1 a to ostatné záleží už od Vladovho rozhodnutia.

idran9

Videopozvánka zde:

Idranyi-Szucs-pro-web

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *