Rozhovory
0

Tolja Hunanyan na Heroes Gate tentokrát v boxerském duelu

V jednom z boxerských zápasů na Heroes Gate 15 se po devíti měsících představí univerzální bojovník Tolja Hunanyan. V ringu ho bude čekat zkušený Gary Abajyan s padesáti odboxovanými zápasy na kontě. Tento zápas je vypsán na šest kol po třech minutách. V posledních měsících se Tolja více zaměřoval na zápasy podle pravidel K -1. Po vítězném odvetném zápase s […]

V jednom z boxerských zápasů na Heroes Gate 15 se po devíti měsících představí univerzální bojovník Tolja Hunanyan. V ringu ho bude čekat zkušený Gary Abajyan s padesáti odboxovanými zápasy na kontě. Tento zápas je vypsán na šest kol po třech minutách.

vazeniheroes15-51-2

V posledních měsících se Tolja více zaměřoval na zápasy podle pravidel K -1. Po vítězném odvetném zápase s Matoušem Kohoutem, porazil ve Švýcarsku ve druhém kole KO francouzského Hamzu Ridena. „ Zápas probíhal podle plánu – zbít ho rukama. Ve druhém kole dostal pravý hák a odlítl z provazů až na podlahu, kde ho asi tři minuty sbírali doktoři. Pak už nebyl schopen pokračovat,“ řekl nám k tomuto fightu Tolja.

vazeniheroes15-50-1

Bude to pro Tolju jeho zatím nejtěžší zápas? „Myslím si, že bude stejným soupeřem jako Attila Kiss, s kterým jsem boxoval v Lucerně. Zápas rozhodne, jak se soupeřem rozložím taktiku. Uvidíme v pátek,“dodal Tolja.

Jak už jsme zmínili, Gary Abajya má za sebou 50 profesionálních zápasů s bilancí 28 – 21 – 1 a pyšní se titulem WBU z loňského roku.

Pro Tolju to bude šestý zápas v jeho boxerské kariéře, kde dosud neokusil hořkost porážky a doufáme, že v této linii bude dále pokračovat.

12032703_1008881385801910_4394062762967148604_o

 

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *