Rozhovory
0

Matouš Kohout v superfightu na RINGFIGHT

Galavečer RINGFIGHT se již potřetí podívá do Brna a přinese nám parádní startovku plnou zápasů v nejtvrdším bojovém sportu na zemi, v Muay Thai. Turnaj se uskuteční již 6.listopadu od 19 hod. v brněnském Bobycentru a přinese nám několik titulových zápasů a také samozřejmě několik parádních superfightů. Toto je jeden z nich. Matouše Kohouta (TKBC […]

Galavečer RINGFIGHT se již potřetí podívá do Brna a přinese nám parádní startovku plnou zápasů v nejtvrdším bojovém sportu na zemi, v Muay Thai. Turnaj se uskuteční již 6.listopadu od 19 hod. v brněnském Bobycentru a přinese nám několik titulových zápasů a také samozřejmě několik parádních superfightů. Toto je jeden z nich.

12036665_882385811816431_8387647289636963702_n

Matouše Kohouta (TKBC Praha) asi fandům bojových sportů nemusíme nijak dlouze představovat. Naše dlouhodobě nejlepší Muay Thai 76ka zavítá do brněnského ringu. Účast Matouše Kohouta na tomto turnaji je nejen divácky zajímavá, ale také symbolická, jelikož Matouš je především vítězem minulého ročníku Evropské Muay Thai Ligy. Když píšeme vítězem, tak nemyslíme vítězem českého národního kola, ale vítězem celé soutěže ve své váze. Matouš se skrz eliminace probojoval až do tureckého finále, kde v těžké pyramidě osmi bojovníka dominoval a získal pro sebe titul šampióna této soutěže. Čili něco, o co usilují bojovníci i na našem turnaji.
Matouše Kohouta již brzy čeká asi největší výzva kariéry v podobě zápasu se slovenskou superhvězdou Vladem Moravčíkem, ale ještě před tím mu 6. listopadu zafandíme právě v Bobycentru, kde se utká s rakouským bojovníkem Lirimem Ahmetim. Ahmeti je zkušený rakouský bojovník, který se pohybuje na bojové scéně více jak 6 let, má mnoho zápasů, mnoho ringových zkušeností, mimo jiné i přímo z kolébky Muay Thai – Thajska.
Oba bojovníci vyznávají agresivní styl boje, čeká nás pekelná přestřelka, kde nebude o thajské techniky nouze. Tenhle večer v Bobycentru začíná mít punc nekompromisní zábavy! Buďte u toho!

RINGFIGHT 3 – Czech EML Final, 6.11.2015 od 19:00 hod, Brno-Bobycentrum. Vstupenky v síti Ticketstream nebo na recepci Jetsaam Gym Brno.

Lukáš Masta Jirkovský

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *