Rozhovory
0

Matěj Peňáz: Doufám, že zítra lokty využiju

Matěj Peňáz v tomto roce zaznamenal několik významných vítězství v Čechách i na mezinárodní scéně. To, že jeho forma graduje potvrdil ve svém posledním zápase, kdy slovenského soupeře porazil před limitem. Zítra na Ringfight 3 bude jeho soupeřem v titulovém zápase Daniel Brunclík. Kdo si zítra připne pás profesionálního šampiona v thaiském boxu C.M.T.A.? Tvůj […]

Matěj Peňáz v tomto roce zaznamenal několik významných vítězství v Čechách i na mezinárodní scéně. To, že jeho forma graduje potvrdil ve svém posledním zápase, kdy slovenského soupeře porazil před limitem. Zítra na Ringfight 3 bude jeho soupeřem v titulovém zápase Daniel Brunclík. Kdo si zítra připne pás profesionálního šampiona v thaiském boxu C.M.T.A.?

penaz11

Tvůj poslední zápas byl na STB6, kde jsi v Popradu zvítězil nad slovenským Davidem Šubjakem v druhém kole RSC. Jaká byla taktika a čekal jsi, že zápas ukončíš ještě před limitem?

Do Popradu jsem jel s taktikou, že soupeř bude menší a já budu pracovat z dálky, což se mi myslím i dařilo. Jinak se vždycky snažím zápas ukončit před limitem.

penaz

 

V pátek se v brněnském Boby střetneš o profesionální titul šampiona C.M.T.A. v muaythai. Jaké jsou v tomto stylu tvoje největší zbraně?

Jak už jsem jednou říkal, hodně jsem si oblíbil lokty, tak doufám, že jich tam využiji. Jinak mezi moje hlavní zbraně určitě patří ruce, ale v zápase budu chtít být komplexní, podle pravidel muaythai.

penaz6

 

Tvým soupeřem bude Daniel Brunclík, s kterým jsi již zápasil minulý rok v Lucerně. Tehdy jsi oproti soupeři působil trochu zakřiknutě. Od té doby jsi posbíral řadu cenných vítězství, projevili se tyto úspěchy na tvém zápasovém projevu a sebejistotě?

Ano, od té doby se toho hodně změnilo a náš minulý zápas v Lucerně se mi nepovedl, vůbec jsem se nedostal do tempa. Myslím, že každé vítězství se podepíše na psychice zápasníka a já v sebe věřím.

penaz4

 

 

Jak jsi spokojen s přípravou a navštěvoval jsi v rámci přípravy i jiné gymy?

S přípravou jsem spokojen, zase jsem ji odmakal na 100% a tentokrát s celým týmem, protože nás v Brně z Jetsaam gymu bude zápasit víc. Žádný jiný gym jsem v přípravě nenavštěvoval.

penaz9

Už jsi někdy zápasil na pět kol?

Na pět kol jsem již zápasil, ale bylo to 5x2min, takže 5x3min bude zase změna a moje premiéra.

penaz8

Jako domácí budeš mít velkou podporu diváků. Je to pro tebe důležité a vnímáš povzbuzování publika i v průběhu fightu?

Publikum v průběhu fightu nevnímám, ale určitě jsem rád před fightem i po fightu, když slyším podporu.

penaz10

Máš pro svého soupeře před páteční bitvou nějaký vzkaz?

Myslím, že vzkaz není potřeba, všechno důležité bude k vidění v ringu.

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *