Aktuality
0

Viktor Pešta má nového soupeře

Podle zpráv, které XFN sdělil manažer zápasníka Ivo Cuka má chorvatský bouřlivák problémy s mezinárodní justicí a nemůže do svého zápasu s Viktorem Peštou nastoupit. Do rozjetého vlaku XFN, tak za jízdy naskakuje ostřílený polský Michal “Masakra” Kita. Muž, který porazil posledního soupeře Pešty, veterán Bellatoru, zápasník ruské M-1 i polské KSW. Michal “Masakra” Kita ze svým rekordem 17-9 […]

Podle zpráv, které XFN sdělil manažer zápasníka Ivo Cuka má chorvatský bouřlivák problémy s mezinárodní justicí a nemůže do svého zápasu s Viktorem Peštou nastoupit. Do rozjetého vlaku XFN, tak za jízdy naskakuje ostřílený polský Michal “Masakra” Kita. Muž, který porazil posledního soupeře Pešty, veterán Bellatoru, zápasník ruské M-1 i polské KSW.

19264413_1876126222637499_6041136791682336028_o

Michal “Masakra” Kita ze svým rekordem 17-9 je Viktorovou odpověďí všem těm, kteří snad pochybovali, že do České republiky se vrací šampión!

Kita, který je již delší dobu v hledáčku UFC přijíždí do Prahy především porazit zápasníka, který na půdě americké ligy snů již působil. A vítězství nad Peštou ho k tomuto může výrazně posunout. Pešta, který se z UFC vrací a touží se do ní vrátit zase potřebuje porážet těžké soupeře a nejlépe ty, které UFC sleduje. Tento zápas, tak oběma přináší skvělou příležitost přibližit se svému snu.

Viktor Pešta vs. Michal “Masakra” Kita na XFN3! Vstupenky mizí rychle, tak neváhejte.

XFN

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!