Rozhovory
0

Michal Reissinger: Chci zápasit proti fighterům světový úrovně

Michal Reissinger se v dalším zápase své kariéry střetne se zahraničním soupeřem, kterým bude mistr světa IFMA 2015 Uku Jurjendal. Vzhledem k proporcím a kvalitám obou soupeřů, je tento duel výtečnou pozvánkou na Heroes Gate. Tvůj poslední profesionální zápas bylo vítězství vs Luboš Raušer. Jak ses v zápase cítil a jak bys popsal jeho průběh? […]

Michal Reissinger se v dalším zápase své kariéry střetne se zahraničním soupeřem, kterým bude mistr světa IFMA 2015 Uku Jurjendal. Vzhledem k proporcím a kvalitám obou soupeřů, je tento duel výtečnou pozvánkou na Heroes Gate.
Tvůj poslední profesionální zápas bylo vítězství vs Luboš Raušer. Jak ses v zápase cítil a jak bys popsal jeho průběh?
Do zápasu jsem šel zdravě namotivovaný, kondičně skvěle připravený, s vědomím Lubošových kvalit i s respektem. Respektu bylo možná zbytečně moc a neotevřel jsem hru do plných. V zápase jsem se cítil skvěle, soupeři jsem nedovolil mě ničím vážným ohrozit. Lituji snad jen toho, že jsem nezvítězil knockoutem, ale to je detail.
Který z českých borců tě láká dál?
Že by mě někdo vyloženě lákal, to se říct nedá. Každopádně koncem roku se v Lucerně utkám s Davidem Vinšem. To je pro mě dost zajímavý zápas. Vinš je i přes své mládí dost kvalitní a zkušený soupeř. Je to pro mě výzva, abych ukázal, že jsem lepší než on, navíc jsme oba dva vítězové turnaje Yangames ze Žlutých lázní. Na to se vážně těším.
V pátek tě na Heros Gate čeká další zápas. Kdo bude tvůj soupeř a znáš jeho silné stránky?
Můj soupeř je z Estonska a v podstatě o něm nic nevím, jen že je mistr světa IFMA z roku 2015. Taky jsem viděl pár jeho zápasů na youtube a rozhodně to je tvrďák, kterej hodně kope a dost vyhrává knouckoutem. Taky obrovskej chlap. Tyhle ex sovětský země jsou pro nás obecně dost velká neznámá a chrlí na nás jednoho dobrýho borce za druhým. Osobně jsem za tento zápas rád. Chci zápasit proti fighterům světový úrovně, abych sám sobě dokázal, že na to mám.
Neslušely by tomuto zápasu více pravidla muaythai?
Najít supertíhu do muaythai zápasu je dost problematické. Tento soupeř co mám informace, byl náhrada za jiného, se kterým se mělo jít dle K1 pravidel. Těžko se týden před zápasem začít přeorientovávat na jiný styl boje, když se zrovna namane muaythai fighter.
Kde se na zápas připravuješ a jak jsi s přípravou spokojený?
Krom naší letňanský základny ve Spejbl Gymu s Mikym a Spejblem jsem na začátku sezóny navštívil Bulharsko, kde je Elit Fight Club. Trénuje tam jeden blázen, thajská legenda trenér Gae, to bylo super a taky jsem absolvoval soustředění v AKA Thailand na Phuketu, to je už takovej můj “domovskej” gym v Thajsku.
Máš už domluvené něco dalšího?
Zatím 100% potvrzené zápasy mám dva, hned 17. 11. mě v Plzni čeká zápas proti Michalu Janáčkovi na Souboji Titánů a již zmiňovaný David Vinš 30. 12. v Lucerně.
Chtěl bys pozvat fanoušky?
Přijďte nám zafandit. Heroes patří dlouhodobě ke špičce české postojové scény a já jsem rád, že se na takové akci mohu ukázat.
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!