Rozhovory
0

Martin Pala: Na Night of Warriors budu připravený na 110 %

Martin Pala se k bojovým sportům dostal před čtyřmi lety coby čtrnáctiletý kluk. Od té doby má za sebou již 38 zápasů, ten další ho čeká 10. listopadu na Night of Warriors, kde jeho soupeřem bude Jakub Lomič. Jak dlouho se věnuješ bojovým sportům a co tě k nim přivedlo? Tak bojovým sportům se věnuji […]

Martin Pala se k bojovým sportům dostal před čtyřmi lety coby čtrnáctiletý kluk. Od té doby má za sebou již 38 zápasů, ten další ho čeká 10. listopadu na Night of Warriors, kde jeho soupeřem bude Jakub Lomič.
Jak dlouho se věnuješ bojovým sportům a co tě k nim přivedlo?
Tak bojovým sportům se věnuji čtvrtým rokem. Již ale od dětství jsem byl rodiči veden ke sportu. Máma dělala gymnastiku a táta box, proto při rozhodnutí dělat bojové sporty, jsem u nich měl plnou podporu. Ke kickboxu jako takovému mě přivedl můj dobrý kamarád Kuba Bakeš, který v tu dobu měl už spoustu úspěchů. Byl i je pro mě motivací a do teď se při každém zápase vzájemně povzbuzujeme.
Kterými kluby jsi prošel a kteří trenéři tě vedli?
Nejdříve jsem začínal v Iron Fighters v Jablonci nad Nisou pod vedením Aloise Škeříka. Avšak po roce jsem přešel do BFC Liberec, kde se mě ujal Martin Berka a Emil Šivák, kteří mě trénují do teď.
Jaká je tvá zápasová bilance a co považuješ za svůj dosavadní největší úspěch?
Má zápasová bilance je 25-13 a za největší úspěchy považuji 1. místo na Evropském poháru nebo 3. místo na Světovém poháru WAKO.
Po kolikáté budeš na Night of Warriors startovat a s jakou bilancí?
Na Night of Warriors budu zápasit už potřetí s profi bilancí 2-0.
Kdo bude tvůj soupeř a jaké máš o něm informace?
Ze Schejbal Gymu Lovosice bude mým soupeřem Jakub Lomič. S Jakubem jsem už jednou zápasil na amatérské lize a určitě ho nechci podcenit. Je to šikovný zápasník a myslím si, že to bude hezký zápas. Rozhodně všem dokážeme, že i malé váhy umějí udělat zápas atraktivní.
Kde se na zápas připravuješ a jak jsi s přípravou spokojený?
Na zápas se připravuji doma v Liberci a příprava probíhá výborně. Za to chci poděkovat Yakuza Shop, Fightstore a Martinu Berkovi. 10. listopadu budu připravený na 110 % a těším se, až budu moct ukázat své schopnosti v ringu.
Chtěl bys do Liberce pozvat diváky?
Určitě se přijďte všichni podívat! Bude boj, bude radost!

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!