Rozhovory
0

David Kozma: Piráte, těš se do Ostravar arény!

První titulová obhajoba čeká tuto sobotu na Oktagon 11 v Ostravě šampiona Davida Kozmu. Jeho vyzyvatel Samuel Pirát Krištofič si brousí zuby na jeho pás a kvůli tomu sestoupil ze střední váhy do welteru. David ale věří, že si všechno pohlídá a titul zůstane u něj. V posledním zápase jsi získal titul šampiona Oktagon MMA […]

První titulová obhajoba čeká tuto sobotu na Oktagon 11 v Ostravě šampiona Davida Kozmu. Jeho vyzyvatel Samuel Pirát Krištofič si brousí zuby na jeho pás a kvůli tomu sestoupil ze střední váhy do welteru. David ale věří, že si všechno pohlídá a titul zůstane u něj.

V posledním zápase jsi získal titul šampiona Oktagon MMA vítězstvím nad Gáborem Borarosem. Jak ses v průběhu zápasu cítil a dal bys Gáborovi šanci na odvetu, když souboj z důvodu zranění nedokončil?

V průběhu zápasu jsem se cítil dobře. Ten zápas jsem moc chtěl, tak jsem se na něj samozřejmě pořádné připravil. Odvetu bych mu určitě dal, pokud by to teda on, Oktagon a fanouškové chtěli.

 

V sobotu tě na Oktagon v Ostravě čeká první obhajoba vs Samuel Pirát Krištofič. Jak zvládáš velkou pozornost a mediální tlak, které kolem tvých zápasů jsou?

Baví mě to a dost si to užívám. Proto jsem Oktagon podepsal. Chtěl jsem se zviditelnit a tady se mi to povedlo skvěle.

Jak ty se díváš na to, že tvým vyzyvatelem je Pirát, který jde poprvé welter?

No jde o titul trošku nezaslouženě, když z posledních tří zápasů prohrál dva. Na druhou stranu tam ale nikdo jiný nezbývá. Nejnebezpečnější mi tam přijde asi Úškrt. Ten ale s Pirátem prohrál. Jsem si jist, že kdyby to bylo ve weltru, tak by ho Rado porazil. Pirát si ale o zápas o titul řekl, tak ho dostal. Oktagon věděl, že tenhle zápas vzbudí velkou pozornost, tak to tak prostě postavili. Vezmu zápas s kýmkoliv a soupeře si nevybírám.

Na co si budeš muset dát u soupeře pozor?

Je to komplexní zápasník, takže na všechno. Na stand up celkově a na zemi dělá hodně arm triangel. Věřím ale, že si vše pohlídám a titul zůstane u mě.

 Jak jsi spokojený s přípravou na zápas?

Jsem spokojený. Do zápasu vždy nastupuji ve 100 % formě.

Jaké jsou tvé další zápasové plány v případě úspěšné obhajoby?

Po Oktagon 11 už mám domluvený zápas v zahraničí. Ještě to ale moc neřeším a soustředím se plně na Ostravu.

Máš pro Piráta nějaký vzkaz?

Piráte, těš se do Ostravar arényyy. LOKTYYY 😀

Chtěl bys do Ostravy pozvat diváky?

Už je téměř vyprodáno tak ani nechtěl. Takže předem všem díky za skvělou atmosféru. Bude to velké 🙂

Poslední vstupenky na Oktagon 11 v Ostravě zakoupíte zde:

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!