Rozhovory
0

Vasilův boxerský zápas o titul je zrušen

Vasil Ducár měl příští týden boxovat o titul mistra světa, ale zápas je zrušen z důvodu zranění soupeře a další možný termín je v červnu. Vasil je po včerejším zápase rád, že bude mít čas na tuto šanci pořádně natrénovat. Včera jsi na XFN prohrál zápas proti ukrajinskému Denisu Vygovskym. Změna soupeře na poslední chvíli […]

Vasil Ducár měl příští týden boxovat o titul mistra světa, ale zápas je zrušen z důvodu zranění soupeře a další možný termín je v červnu. Vasil je po včerejším zápase rád, že bude mít čas na tuto šanci pořádně natrénovat.
Včera jsi na XFN prohrál zápas proti ukrajinskému Denisu Vygovskym. Změna soupeře na poslední chvíli nebyla pro tebe asi ideální. Ovlivnilo to tvůj výkon?
Já i soupeř jsme o tom věděli stejnou dobu, v tom bych problém neviděl. Můj výkon ovlivnilo spoustu věcí, ale nebudu se vymlouvat… S týmem jsme vyhodnotili, že prostě 4 týdny po sundání sádry nejde jít do zápasu. Chtěli jsme, proto že šlo o Brno…
Před zápasem ses ještě dověděl, že se kvůli zranění soupeře definitivně rozplynula šance na titulový zápas v boxu, který jsi měl mít příští týden v Rusku. Víš už přibližný další termín?
Ano vím, měl by být 15. 6.
Co se soupeři stalo?
Mechanismus úrazu nevím, ale byla mi poslaná lékařská zpráva, kde se píše o zlomeném žebru a otoku v oblasti hrudníku.
Budeš se na trénincích MMA více zaměřovat na obranu proti takedownům a práci na zemi?
Spíš před zápasem v MMA trénovat MMA celkově😔 Před 4 týdny mi sundali sádru, do toho samozřejmě chodím do práce …stihl jsem asi jen 4 tréninky MMA😒 Jsem rád, že box je odložen, nebyl bych připravenej…v MMA rukavici mi nešlo ani bouchat, spoléhal jsem, že soupeře ukopu.
Nemáš někdy touhu po vzoru Cro Copa skončit v práci a plně se věnovat pouze bojovým sportům?
Svoji práci mám rád….a složenky mi bohužel jen zápasení zatím nezaplatí 🙂
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!