Rozhovory
0

David Dvořák: Udělat skvělou show a zápas je u mě na prvním místě

David Dvořák v kleci neprohrál přes sedm let a jeho soupeři si na něm vylámali zuby, i když si věřili jako naposledy Arsen Taigibov. Ve vyprodané O2 Aréně na galavečeru Oktagon MMA ho tentokrát čeká brazilský Kayck Alencar. Tvůj poslední zápas byl má Štvanici vs Arsen Taigibov, který ve svých vyjádření si na tebe věřil. […]

David Dvořák v kleci neprohrál přes sedm let a jeho soupeři si na něm vylámali zuby, i když si věřili jako naposledy Arsen Taigibov. Ve vyprodané O2 Aréně na galavečeru Oktagon MMA ho tentokrát čeká brazilský Kayck Alencar.

Tvůj poslední zápas byl má Štvanici vs Arsen Taigibov, který ve svých vyjádření si na tebe věřil. Když proti někomu takovému nastupuješ, dostane se ti do hlavy, jsi více obezřetnější nebo to nijak nevnímáš?

S Taigibovem jsem udělal velkou chybu v hlavě a nechal jsem se hodně ovlivnit. Až ve druhém kole jsem se pořádně chytnu. Velká zkušenost do budoucna. Teď už budu jen lepším. Jinak krom Taigibova jsem nikdy nikoho nevnímal.

Jak těžký soupeř to byl?

Byl to těžký soupeř, který mi toho hodně ukázal. Je moc věcí na zlepšení. Hodně věcí měníme a trochu se cítím opět jako začátečník.

Na Oktagon MMA v O2 Aréně tě pro změnu čeká Brazilec. Jaké máš o něm informace?

 Je to komplexní soupeř z M-1. Další výzva, která mi hodně ukáže.

Kde se na zápas připravuješ a v jaké formě se cítíš?

 Mám za sebou 3 týdny kempu v Londýně a natrénováno mám.

Máš v plánu si v Oktagonu “říct ” o titulový zápas?

Chtěl bych titul a přijde mi to logické, ale nutně na tom netrvám. Je to jen pás, který stejně hodím pod postel, ale udělat skvělou show a zápas je u mě na prvním místě. Na trofeje a výstavky moc nejsem.

Nedávno se vrátilo zpět na scénu XFN. Jsou finanční závazky z jejich strany vůči tobě již vyrovnané?

Závazky vyrovnané nejsou, ale jedna ze splátek už mi dorazila na účet podle slíbené domluvy a hlavní zásluhu na tom má firma Double Red, které věřím a co řeknou platí.

Posledních pár vstupenek koupíte zde

👉

oktagonmma.cz/VeghVemola

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!