Rozhovory
0

Lukáš Dvořák: Cítím se v životní formě

Lukáš Dvořák, jako bývalý úspěšný thaiboxer, po přechodu do MMA jede na vítězné vlně. Po čtyřech výhrách v řadě se tuto sobotu střetne na Oktagon MMA ve slovenském Šamoríně s Pavolem Langerem. Naposledy jsi na Fusion FN v Brně porazil Miroslava Vacka ve druhém kole na RNC. S jakou taktikou jsi šel do zápasu a […]

Lukáš Dvořák, jako bývalý úspěšný thaiboxer, po přechodu do MMA jede na vítězné vlně. Po čtyřech výhrách v řadě se tuto sobotu střetne na Oktagon MMA ve slovenském Šamoríně s Pavolem Langerem.

Naposledy jsi na Fusion FN v Brně porazil Miroslava Vacka ve druhém kole na RNC. S jakou taktikou jsi šel do zápasu a jak se zlepšila tvoje práce na zemi?

Naše taktika je pořád stejná, vzít to, co se naskytne… Když jsem v postoji, tak bojuji v postoji, když na zemi, tak na zemi, o moc přemýšlení víc tam nebylo. Na zemi jsem pořád velký začátečník, ale pracuji na tom a strašně moc mě to baví.
Nyní tě čeká na Oktagon Prime 3 v Šamoríne souboj s Pavlem Langerem. V jaké hmotnosti to bude a v jaké váhové kategorii vidíš svoji budoucnost a proč?

Bude to v catchweight do 89 kg, chtěl jsem jít ještě trošku níž, ale to už Pavol nechtěl, ale do budoucna směřujeme do 84…Jak hodnotíš svého soupeře?

Je to velký, silný a zkušený bojovník a strašně moc se těším na zápas s ním. Věřím, že zápas s frajerem jako on, mě hrozně moc posune.Jak probíhá tvá příprava a v jaké formě se cítíš?

Příprava probíhala klasicky v Reinders MMA s českou zápasnickou špičkou, o kondiční přípravu se mi jako vždy postaral velmistr Pavel Provázek a také jsem se opět scházel s mými judisty, hlavně s panem slizkým hadem:). Momentálně finišuje, už jen ladíme, cítím se v životní formě.Máš už domluvené něco dalšího?

Zatím ne, takže si dám po zápase chvíli oddech s rodinou a počkám na další nabídku.

Vstupenky zakoupíte na www.oktagonmma.cz/prime3

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!