Rozhovory
0

Way of Warrior se vrací do Frýdku Místku. Pro fanoušky je přichystáno deset zápasů v MMA a čtyři v K1

  Bojovníci na Way of Warrior new blood mají naváženo před zítřejším galavečerem, který se koná ve Frýdku Místku. Tato série turnajů má pořadové číslo osm, ale ve Frýdku Místku se bude konat po třetí. Na turnaji je přichystáno 14 zápasů v MMA i K1 a tentokrát bude převažovat MMA. „Obvykle se snažíme udělat turnaj tak […]

 

Bojovníci na Way of Warrior new blood mají naváženo před zítřejším galavečerem, který se koná ve Frýdku Místku. Tato série turnajů má pořadové číslo osm, ale ve Frýdku Místku se bude konat po třetí. Na turnaji je přichystáno 14 zápasů v MMA i K1 a tentokrát bude převažovat MMA.

„Obvykle se snažíme udělat turnaj tak aby byl zaměřen na všechny fanoušky, takže u nás najdete box, K1 nebo třeba BJJ. Tentokrát jsme chtěli postavit startovku půl na půl, ale trochu se to zvrtlo a MMA vyhrálo,“ řekl k fightcard organizátor těchto galavečerů Jan Paldus.

Covidová doba, kdy se rušil jeden zápas za druhým a žádná startovka za poslední dva roky nezůstala tak, jak byla původně plánována, už je sice z větší části za námi, ale stejně vždy organizátoři trnou hrůzou, když jim volá zápasník či jeho trenér, zda se nezruší zápas. „Náš matchmaker udělal kus dobré práce a dokázal relativně rychle sestavit vyrovnanou mezinárodní startovku. A raději zaklapu, až na pár zranění startovka drží. Ale je to vždy o nervy,“ potvrdil Jan Paldus.

V hlavním zápase uvidíme domácího Lukáše Zavičáka, který trénuje jak v Draculino Frýdek Místek, tak  v brněnském Jetsaam gymu. Lukáš má za sebou 12 zápasů mezi amatéry s bilancí 8-4 a 5 profi 3-2. V grapplingu má za sebou 40 zápasů a několik titulů. Jeho soupeřem bude slovenský Tomáš Cabaj.

Dále je nachystáno dalších devět zápasů v MMA a čtyři v K1. Na který z nich se Jan Paldus nejvíce těší? „Na všechny! Osobně se těším na zápas Mudrocha, je to jeho debut v profi, ale mladá krev jako je třeba domácí Filip Čech ukáže taky dobrou show.“

Jak už je na WOW new blood zvykem, nebude ani tentokrát chybět charitativní počin. Tentokrát se budou na místě dražit rukavice podepsané od Karlose Vémoly a výtěžek půjde na podporu malého Nikolase, který se potýká s velkou řadou zdravotních problémů. Pomoct Nikolasovi můžete také přes transparentní účet: 2502183483/2010

Galavečer WOW new blood se bude konat v házenkářské hala 6. ZŠ na ulici Pionýrů 400. K dispozici je ještě cca 50 vstupenek na tribunu (490,-)  a pár vstupenek na plochu (690,-). Kromě diváků se však dnes galavečery neobejdou bez sponzorů. „Sponzorů je mnoho, jsme za ně vděční. Frýdecko Místecké firmy a město jsou velkými patrioty a vždy jdou do boje s námi. Za to jim moc děkuji!,“ uzavřel Paldus.

 

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!