Rozhovory
0

IAF Fightweek: hvězdy připraveny, Holeček si vybral slávu místo MS juniorů a Krtila děsí váha

Už tuto sobotu 5. listopadu se od 18:00 hodin uskuteční v hale Královka v Praze šestý galavečer organizace I Am Fighter (IAF). O 24 hodin dříve v Galerii Harfa se pak mohou fanoušci těšit na ostré staredowny v rámci oficiálního vážení. A emoce s sebou přinesou také účastníci naší reality show, která právě na Královce vyvrcholí. „Nakonec jsem se rozhodl, že […]

Už tuto sobotu 5. listopadu se od 18:00 hodin uskuteční v hale Královka v Praze šestý galavečer organizace I Am Fighter (IAF). O 24 hodin dříve v Galerii Harfa se pak mohou fanoušci těšit na ostré staredowny v rámci oficiálního vážení. A emoce s sebou přinesou také účastníci naší reality show, která právě na Královce vyvrcholí.

„Nakonec jsem se rozhodl, že finále kluků z reality show bude na Královce před diváky, protože si myslím, že si to všichni zaslouží, všichni jsou něčím výjimeční,“ okomentoval v posledním díle IAF Reality show před jejím vyvrcholením promotér Petr Ondruš důvod, proč nakonec budeme na šesté galavečeru organizace svědky čtyřkové pyramidy.

Rozhodnutí to bylo pro diváky a fanoušky lákavé, ale…

Mladá puška z Monster Gymu Tomáš Holeček, jako kdyby snad ani s postupem tak daleko nepočítal. „Ne, že bych nechtěl zápasit, ale vyskytla se příležitost jet ve stejném termínu na mistrovství světa juniorů (do 18 let) a je pro mě poslední šance se ho zúčastnit než půjdu do seniorské kategorie,“ začal své vysvětlování ohledně váhání nad účastí na IAF 6.

„Věřím, že se Tomáš Holeček nakonec rozhodne správně a dokončí reality show, protože všichni čtyři jsou velmi kvalitní bojovníci, všichni si vítězství zaslouží, takže v mých očích bude nesmírně zajímavé sledovat, kdo se o to více porve, kdo to bude více chtít,“ řekl směrem k Holečkovi druhý s porotců reality show, Ondřej „Spejbl“ Hutník.

Mladý zápasník dostal hodinu na rozhodnutí, následně se čas změnil na den s tím, že on sám nakonec učinil šalamounský verdikt. Jakým směrem se vydat, nechal na svém manažerovi a trenérovi Petru Knížeti. A jelikož naší fightcard pro IAF 6 už znáte, víte, jak vše nakonec dopadlo.

Holečka uvidíme na startu galavečera v semifinálovém souboji proti jeho parťákovi z gymu Jakubu Krtilovi. V prvním semifinále poměří síly sebevědomý Matěj Valoušek se stále se lepšícím boxerem Pepou Stráníkem, který před pár týdny vyhrál ve střední váze (do 75 kilogramů) svůj duel na galavečer MBI International 3 v Hradci Králové.

Ostatně právě váhový limit – do 70,3 kg – bude nyní především pro dvojici Stráník – Krtil pořádnou výzvou. Prvně jmenovaný není až tak zkušeným bojovníkem, stále teprve sbírá své ostruhy a s přirozenou vahou kolem 77 kilogramů boxuje ve zmíněné střední. Krtil?

Ten musel dosud shazovat i do velteru (do 77 kg) a jeho obvyklá váha se pohybuje nad 80 kilogramy. Ostatně pro nakonec neuskutečněný duel v sedmém díle naší reality show proti zraněnému Frederiku Komuenhovi limit 75,5 kg splnil, ale totálně vyčerpaný. Nyní měl měsíc na to, aby se měl v pátek na váze o dalších pět kilo méně…

 

Jak to nakonec dopadne?

To sledujte na našich sociálních sítích – Instagramu, Facebooku a Youtube kanále.

Veřejné vážení je v pátek od 18:00 hodin v Galerii Harfa volně přístupné, lístky na sobotní galavečer na Královce jsou pak k zakoupení v síti Ticketportal.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!