Pozvánky
0

Fightcard Back in the Fight 4 je již známa

Po několika informacích o obsazení hlavních zápasů v rámci tradičního galavečera GCF: Back in the Fight 4 zveřejnili organizátoři kompletní fightcard. Fanoušci MMA se mohou těšit nejen na neporaženého šampiona GCF Jiří „Denisu“ Procházku a poprvé v historii Příbrami na titulový zápas, těšit se mohou však také na několik mezinárodních soubojů a domácí borce z […]

Po několika informacích o obsazení hlavních zápasů v rámci tradičního galavečera GCF: Back in the Fight 4 zveřejnili organizátoři kompletní fightcard. Fanoušci MMA se mohou těšit nejen na neporaženého šampiona GCF Jiří „Denisu“ Procházku a poprvé v historii Příbrami na titulový zápas, těšit se mohou však také na několik mezinárodních soubojů a domácí borce z KBC Příbram MMA, ale popořádku.

Svou premiéru na tak velkém galavečeru zažije z domácích mladíček Jan Janka. Tento talent  si už připsal své první vítězství na MMA lize se postaví proti soupeři ze Slovenska, jímž bude Jakub Reif. Slovenského soupeře bude mít proti sobě také další zápasník z domácího celku a to Ladislav Erdélyi mladší, který se v osmihranné kleci střetne s Norbertem Kopinem. I další příbramák bude mít mezinárodní zápas. S polským Dariuszem Zabekem se střetne Jakub Kňaze, jenž se po delší době postaví k zápasu v MMA. Polské zastoupení na Back in the Fight 4 posílí Michal Bobrowski, který narazí na Adama Knajbla. Dalším zápasem v němž se opět objeví zástupce domácího oddílu KBC Příbram se střetne Martin Průcha, který vyzve slovenského Rolanda Čambala. Svého soupeře zná již i další příbramský bojovník David Ziopulos, ten bude bojovat s Michalem Merkulovem.

Své obsazení zná již také zápas, na který jsou domácí fanoušci určitě dost zvědaví. Za KBC Příbram se v něm totiž představí trenér KBC Příbram a spoluorganizátor turnaje Ladislav Erdélyi starší. Zápasník, jenž je ve svých 48 letech aktuálně nejstarším MMA zápasníkem v asociaci GCF bude bojovat proti Danielu Šimkovi. Souboj se slovenským protivníkem bude rozhodně soubojem generací. „Nejsem nejmladší, to je pravda, ale nad tím moc nepřemýšlím. Jen mé tělo mi to při náročných tréninkách v poslední době celkem připomíná,“ uvedl Erdélyi k velkému věkovému rozdílu. Další zápas pro fanoušky obstarají Jaroslav Jartim a Jan Široký. O tom, že i v tomto ročníku bude mít v MMA zápasech zastoupení něžné pohlaví jsme již informovali. Příbramská Lucie Pudilová se střetne s litevkou Julii Stoliarenko. „V minulém zápase jsem si nastavila vysokou laťku. Mám na ten zápas úžasné vzpomínky. Budu se snažit, aby i tento zápas naše fanoušky potěšil,“ slíbila Pudilová.

11056691_1568000146773030_1862681465_n

 

Příbram zažije poprvé v historii souboj o titul. Ze zápasu, kde proti sobě budou stát Rudolf Kříž a Tomáš Penz vzejde nový šampion GCF. „Doufám, že zápas bude mít rychlý průběh a to v můj prospěch,“ vhazuje rukavici svému soupeři Rudolf Kříž, jenž si už jednou příbramskou halu vyzkoušel, když v rámci druhého ročníku Back in the Fight porazil jednoznačně v hlavním zápase večera Milana „Godzilu“ Jenšíka. Třešničkou celého večera by měl být hlavní zápas. Neporaženému šampionovi GCF Jiřímu Procházkovi se postaví zkušený bojovník z Litvy Rokas Stambrauskas.

Jak vše dopadne můžete vidět již 27.3.2015 v příbramské sportovní hale. Začátek je v 19 hodin a vstupenky můžete zakoupit kromě sítě www.ticketstream.cz také v baru TIPGAMES, vedle klubu KBC Příbram, v Tabáku v pražské ulici a reklamní agentuře Get Moving, která sídlí v kulturním domě. Organizátoři upozorňují, že zájem o vstupenky je velký a doporučují zakoupit vstupné v předprodeji. V den konání akce již nemusí být k dispozici.

FullSizeRender

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *