Pozvánky
0

Brno evropskou metropolí grapplingu

Brno zažije v červnu parádní podívanou, která tu ještě nebyla. V bohunickém Kampusu se v sobotu 4.6.2022 sejde 16 zápasníků širší evropské špičky v grapplingu. Přiletí sem zápasníci z Belgie, Švédska, Polska, Francie, Estonska, nebo Maďarska. Fanoušci budou moct podpořit ale i několik československých zápasníků, jako jsou brněnští Honza Stach a Marek Hromádka ze SWAG […]

Brno zažije v červnu parádní podívanou, která tu ještě nebyla. V bohunickém Kampusu se v sobotu 4.6.2022 sejde 16 zápasníků širší evropské špičky v grapplingu. Přiletí sem zápasníci z Belgie, Švédska, Polska, Francie, Estonska, nebo Maďarska. Fanoušci budou moct podpořit ale i několik československých zápasníků, jako jsou brněnští Honza Stach a Marek Hromádka ze SWAG academy, František Lukeš z pražského Choketopusu a Ondřej Cetkovský z Arte Suave Martin.

Podle pravidel ADCC si to pod organizací TATAMY rozdají v takzvaném GALA turnaji o titul a pás šampiona ve váze do 77 kg, finanční odměnu a další ceny.

Ve stejný den a na stejném místě se kromě GALA turnaje pro zvané zápasníky koná i otevřený turnaj pro všechny váhové a výkonnostní kategorie, takzvaný OPEN. Registrace už probíhají na Smoothcompu. (https://smoothcomp.com/en/event/6632)

Jeden den pro zápasníka, nový začátek pro českou grapplingovou scénu

Organizace TATAMY plánuje pořádat minimálně 3 až 4 turnaje ročně. A v čem budou jiné? Základem budou 4 garantované zápasy v OPEN turnaji pro každého, kdo bude mít v kategorii alespoň 4 protivníky. Vyzápasí se tak do sytosti začátečníci, pokročilí i profíci.

“Všichni získají spoustu zkušeností během jednoho turnaje. Jinde je to tak, že přijedete na turnaj a když prohrajete první zápas, můžete jet hned domů. Neviděli jsme v ČR turnaj, kde by pořadatel garantoval více než 2 zápasy.”, tvrdí zakladatelé TATAMY, Jakub Farář a Lukáš Nezdařil.

1 den, 2 akce, 4 zápasy pro každého v OPEN a 16 elitních zápasníků v GALA

Turnaj TATAMY 1 se koná 4. června 2022 se v bohunickém Kampusu v Brně, na Fakultě Sportovních Studií Masarykovy Univerzity v hale míčových sportů. Z GALA i OPEN turnaje si vítězové odnesou kromě hromady zkušeností také věcné ceny od sponzorů B-Side, Mráz léčí, CBD Clement’s store, Czechvirus, Ground game a další.

Registrace na https://smoothcomp.com/en/event/6632 jsou již spuštěny a počet míst je pro hladký průběh OPEN turnaje omezen.

Sledujte novinky z TATAMY a nenechte si nic ujít.

INSTAGRAM

FACEBOOK

YOUTUBE

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!