Pozvánky
0

ZÁPAS STOLETÍ je tady!

Přání fanoušků byla vyslyšena a v kleci OKTAGNu se střetnou dva velikáni – Karlos „Terminátor“ Vémola a Attila „Pumukli“ Végh.  ZÁPAS STOLETÍ to je utkání dvou legend, dvou národů, ale především neopakovatelná sportovní událost.  V oblasti bojových sportů není v Česku a na Slovensku větších jmen, než Vémola a Végh. Jeden se jako první Čech dostal do nejprestižnější […]

Přání fanoušků byla vyslyšena a v kleci OKTAGNu se střetnou dva velikáni – Karlos „Terminátor“ Vémola a Attila „Pumukli“ Végh.  ZÁPAS STOLETÍ to je utkání dvou legend, dvou národů, ale především neopakovatelná sportovní událost. 

V oblasti bojových sportů není v Česku a na Slovensku větších jmen, než Vémola a Végh. Jeden se jako první Čech dostal do nejprestižnější světové organizace UFC, druhý ovládl jako šampion americkou organizaci Bellator MMA.

Nyní se tyto dvě osobnosti na vrcholu kariéry poprvé utkají tváří v tvář.

„O tomhle zápasu jsem nikdy nepřemýšlel, ale zřejmě to k němu směřovalo. Já a Attila jsme stejný ročník, on je největší slovenský bojovník, já jsem nejlepší český, naše životní cesta se vyvíjela podobně a na konci té cesty bude jenom jeden vítěz. Pro mě je to nejen souboj století, ale životní souboj, do kterého dám všechno. Protože být králem Česka i Slovenska pro mě znamená všechno.“ netají velké ambice a očekávání Vémola. 

Végh momentálně trénuje v Thajsku, ale rozhodně nezůstává pozadu:„Karel Vémola je pro mě člověk, který zpopularizoval MMA na Československé scéně. Bojovník, silný a tvrdý bojovník, ke kterému mám respekt. Ale vyhraji samozřejmě já, bude to potvrzení všeho, čeho jsem v kariéře dokázal. Je to největší událost, která kdy v našem oboru byla a věřím, že do toho dáme všechno – fanoušci, promotér a samozřejmě i my bojovníci.“

ZÁPAS STOLETÍ se neuskuteční nikde jinde, než v největším českém sportovním svatostánku, pražské O2 aréně 9. listopadu – na akci prémiové organizace OKTAGON MMA, která se podle některých žebříčků vyšvihla mezi 30 nejlepších organizací světa – OKTAGON 15: Vegh vs. Vémola.

Oba zápasníci by vítězstvím dosáhli všeho, čeho na československé bojové scéně dosáhnout lze.

„Vzhledem k unikátnímu charakteru akce půjde o exkluzivní událost a poptávka po vstupenkách je již teď enormní. Fanoušci, kteří si o tento zápas sami řekli, se mohou těšit na skvělou show, jak už je u OKTAGONu zvykem. Produkce i bojovníci do toho dají všechno. ZÁPAS STOLETÍ tomu neříkáme náhodou. “ uvedl za OKTAGON MMA promotér Ondřej Novotný. 

Betty Šulcová, PR manažerka

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!