Pozvánky
0

Výzva vyslyšena! Deák s Mackem v Bratislavě o TITUL ŠAMPIONA OKTAGONu

Organizace OKTAGON MMA se už v září opět vrátí do největší slovenské arény! Zimný stadion Ondřeje Nepelu zažije 14. září titulovou bitvu, válku o Bratislavu, návrat legendy a velkou show! Po měsících výzev a popichování se Filip Macek konečně dočkal. Šampion organizace Fight Nights Global jeho výzvu přijal!  „Macek si svou šanci odpracoval a je dobře, […]

Organizace OKTAGON MMA se už v září opět vrátí do největší slovenské arény! Zimný stadion Ondřeje Nepelu zažije 14. září titulovou bitvu, válku o Bratislavu, návrat legendy a velkou show!

Po měsících výzev a popichování se Filip Macek konečně dočkal. Šampion organizace Fight Nights Global jeho výzvu přijal! 

„Macek si svou šanci odpracoval a je dobře, ze mu ji Deák nakonec dává. Přesně v tuhle chvíli má tento zápas smysl pro oba dva a diváci se můžou těšit na neuvěřitelné, titulové česko-slovenské derby!” komentuje nově vzniklý zápas promotér Ondřej Novotný.

Filip Macek si velkou šanci bezesporu zaslouží. Je v životní formě. Vyhrál posledních 5 zápasů v řadě a všechny ukončil submisí v prvních kolech. No, a jestli se má v OKTAGONu někdo ucházet o historicky první pás bantamové divizi, tak není lepšího adepta, než Tomáše Deáka (19-9). Šampion světové úrovně, který si v OKTAGONu už jedno vítězství připsal, momentálně rovněž drží šňůru pěti vítězství v řadě.

„Znamená to pro mě určitě hodně. Navíc se vracím po pauze kvůli zranění. Chci se vrátit do zápasového tempa a hlavně vítězného tempa. Filip je dobrý bojovník. Proč právě on? Už delší dobu mě vyzývá, chce si semnou poměřit síly a má taky pěknou šňůru vítězství, takže je to hlavní adept na titulový zápas. A kde jinde titulový zápas, než doma v Bratislavě! Ale pozor, činy jsou víc než řeči…” reaguje na zápas Tomáš Deák.

Bratislava se může kromě titulové bitvy těšit také na BITVU o BRATISLAVU, tu svedou rivalové Robo Pukač a Pirát Krištofič. Nebude chybět ani oblíbený Miloš „Meloun” Petrášek, který bude chtít odčinit poslední dvě nepříjemné porážky s Kimballem. No a jedním z hřebů večera bude pochopitelně návrat do klece legendy a jednoho ze zakladatelů slovenského MMA – Ilji Škondriče.

Lístky na turnaj OKTAGON 14: Deák vs. Macek půjdou do prodeje dnes (11.7.) večer v síti Ticketportal.sk

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!