Pozvánky
0

Oktagon spustí pyramidu OKTAGON UNDERGROUND

Přišel čas opět probudit bojovníky, nakopnout adrenalin a rozpoutat bouři bojových sportů. Přicházíme pro vás se zbrusu novým projektem OKTAGON UNDERGROUND! Vzhledem k okolnostem a nařízením vlády, které znemožňuje pořádání jakýchkoliv akcí pro fanoušky jsme vymysleli speciální koncept, aby fanoušci dostali, co chtějí, a hlavně bojovníci měli příležitost přijít si na zajímavé peníze a nevypadnout z tempa. Od […]

Přišel čas opět probudit bojovníky, nakopnout adrenalin a rozpoutat bouři bojových sportů.

Přicházíme pro vás se zbrusu novým projektem OKTAGON UNDERGROUND!

Vzhledem k okolnostem a nařízením vlády, které znemožňuje pořádání jakýchkoliv akcí pro fanoušky jsme vymysleli speciální koncept, aby fanoušci dostali, co chtějí, a hlavně bojovníci měli příležitost přijít si na zajímavé peníze a nevypadnout z tempa.

Od momentu, kdy zvolní nejpřísnější opatření, odstartujeme každý týden jedno kolo OKTAGON UNDERGROUND zápasů. Jeden týden v Čechách, druhý zase na Slovensku. Čeká nás tady 7 týdnů a 7 turnajů.

V zápasech OKTAGON UNDERGROUND se představí oblíbení bojovníci a hvězdy OKTAGONu v celkem pěti vypsaných vahách a pyramidovém systému, z čehož jedna váha bude věnována ženským bojovnicím. Do každé pyramidy zasáhne 8 bojovníků, 4 z Česka a 4 ze Slovenska. Finále bude vždy československé. 

Celkově si mezi sebou bojovníci rozdělí více než 100.000 EUR!

Pravidla OKTAGON UNDERGROUND budou jednoduchá, ale ne úplně totožná s MMA. 

  • Zápasy se budou odehrávat v oktagonu
  • Bojovníci/e budou zápasit v MMA rukavicích
  • Zápas bude trvat 3 kola po 3 minutách a v případě remízy se zápas rozhodne v extra kole
  • Dovoleny jsou všechny známé techniky postoje a také klinč a práce na pletivu, obojí však musí být aktivní
  • Zápas lze pomocí takedownu přesunout i na zem, kde je po třech vteřinách aktivní kontroly uznán jako úspěšný a boj se VRACÍ ZPÁTKY NAHORU

O účast do turnaje si mohou všichni bojovníci zažádat na webových stránkách OKTAGONMMA.cz 

Ti, kteří se nedostanou do pyramidy budou mít ještě šanci zúčastnit se tzv. v „super-fightech“ a rezervních zápasech pro turnaj, které pro případy zranění očekáváme.

Všech 7 turnajů bude moci sledovat pomocí placených PPV online přenosů na OKTAGON.TV. O všech dalších možnostech vysílání bude ještě informovat. 

Všechny akce proběhnou samozřejmě BEZ přítomnosti diváků a za dodržení všech vyžadovaných pravidel.

Betty Šulcová, Oktagon MMA

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!