Rozhovory
0

Užij si nejdříve RFA vs. IAF: Special Fight Night. A pak můžeš vyrazit sledovat Procházku

Večer a noc z 11. na 12. listopadu je pro tuzemskou MMA scénu naprosto výjimečná. Nejprve první společný galavečer organizací RFA a IAF v Praze na Podvinném mlýně, pár hodin na to se rozjede také očekávané UFC 295, jehož vrchol obstará souboj titánů Jiří Procházka vs. Alex Pereira. U obou událostí můžete být osobně, nebo […]

Večer a noc z 11. na 12. listopadu je pro tuzemskou MMA scénu naprosto výjimečná. Nejprve první společný galavečer organizací RFA a IAF v Praze na Podvinném mlýně, pár hodin na to se rozjede také očekávané UFC 295, jehož vrchol obstará souboj titánů Jiří Procházka vs. Alex Pereira. U obou událostí můžete být osobně, nebo zprostředkovaně.

Event RFA vs. IAF, který nabídne menu o jedenácti chodech se třemi titulovými bitvami na závěr, startuje v UNYP Arena od 19:00 hodin, a ještě na místě budete moct zakoupit poslední vstupenky, případně lze vše sledovat skrze PPV na platformě Real Sport TV.

Abyste nekupovali zajíce v pytli – v akci budou David Zoula, Matěj Val, nastartovaný Nick Stamidis, či vítězka reality show IAF Natálie Trikalová. A hlavně – obr a šampion IAF Jevgenj Orlov poměří síly s nevyzpytatelným a stále se lepšícím Aryou Hosseinim, David Hošek se postaví v titulové bitvě střední váhy mladé pušce Viktoru Červinskému, o postojářský pás RFA ve váze do 70 kilogramů se poperou Tadeáš Růžička s Jacobem Mikulou.

A hlavní duel pak obstarají legendární Petr „Monster“ Kníže a šampion IAF ve velteru Steven Krt. Ve hře bude speciální pás. „Máme tady legendu česko-slovenské bojové scény Monstra (Petr Kníže) a proti němu šampiona IAF Stevena Krta. Steven měl původně v tomto termínu obhajovat svůj pás, ale jelikož jsme nakonec spojili síly, Monster zápasí za RFA, Steven za nás, tak jsme se rozhodli dám jim šanci utkat se o speciální pás, který bude takto spojovat, či zastřešovat obě naše organizace,“ vysvětlil promotér IAF Petr Ondruš.

Ten zároveň zve fanoušky MMA i na pokračování večera a noci. Po eventu se totiž otevře pražský One Club, kde se budou moct příznivci spolu i se zápasníky (a i promotéry) posilnit a nachystat na ranní parádu – společné sledování UFC 295, které v New Yorku vyvrcholí po naší 4. hodině ranní soubojem o volný titul v polotěžké váze mezi českým samurajem Jiřím Procházkou a brazilským indiánem Alexem Pereirou.

Dlouhá noc může začít…

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!