Reportáže
0

Jiří Denisa Procházka opět předvedl své BJP!

Nádherný závěr roku nám všem dnes předvedl Jiří Denisa Procházka, když si připsal další výhru v organizaci Rizin a ukončil velmi těžkého soupeře! Soupeř nastupuje v botách, což je jasná zpráva, že jde o výborného wrestlera a zároveň boxera. Toto potvrzuje v úvodních minutách, kdy Denisu bere na zem, dostává se do zad, poté do […]

Nádherný závěr roku nám všem dnes předvedl Jiří Denisa Procházka, když si připsal další výhru v organizaci Rizin a ukončil velmi těžkého soupeře!

Soupeř nastupuje v botách, což je jasná zpráva, že jde o výborného wrestlera a zároveň boxera. Toto potvrzuje v úvodních minutách, kdy Denisu bere na zem, dostává se do zad, poté do mountu, kde nasazuje škrcení a i když to s Jirkou vypadá zle, dokáže se přetočit a vrátit zápas do postoje. Při dalších pokusech o takedown soupeř vypadává z ringu a poté to i vypadá, že to dělá schválně a dostává žlutou kartu. Při dalším úspěšném pokusu se opět Jirkovi dostává do zad a nečekaně nasazuje opět škrcení, z kterého se Jirka dostává, soupeře setřese a ležícího už dobíjí BJP! Velká gratulace, jsme pyšní na to, že tě máme!

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!